Follow us Today has already donated 436.00 €

Atkārtota palīdzība Poļinai Tihanai

Poļina ir 20 gadus jauna meitene ar retu diagnozi - Sylvius aequeductus cerebri attīstības anomāliju, jaukta tipa tetraparezi. Ikdienā jauniete pārvietojas ar staiguli vai arī ar asistenta palīdzību. Taču, neskatoties uz smago diagnozi, Poļina ir pabeigusi vispārizglītojošo skolu un mākslas skolu, pērnvasar teicami absolvēja Jēkabpils Agrobiznesa koledžu specialitātē "Multimediju dizaina speciālists". Rudenī Poļina veiksmīgi iestājās Daugavpils Universitātes profesionālās bakalaura studiju programmā "Dizains".

Tomēr paralēli mācībām, lielu daļu Poļinas ikdienu vienmēr aizņēmusi rehabilitācija, lai stiprinātu muskulatūru un uzlabotu kustību spējas. Poļinai rekomendēta regulāra fizioterapija vismaz 3 reizes nedēļā un atslābinoša masāža 2 reizes nedēļā. Tās ir lielas izmaksas jaunietei, kura saņem tikai invaliditātes pabalstu un mamma asistenta atlīdzību. Ik nedēļu Poļinai nepieciešamas 3 fizioterapijas nodarbības un 2 masāžas, kas nozīmē, ka fizioterapijai nepieciešami 90 eiro nedēļā, bet masāžai 50 eiro nedēļā. Kopā mēnesī rehabilitācijai nepieciešami vidēji 560 eiro, tādējādi līdz gada beigām nepieciešami vēl 5000 eiro.

Palīdzēsim Poļinai!

The Project is placed online on: 27.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

Palīdzība Violetai Antoņenko

Offset your CO2 footprint

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 167.77 €