Seko mums Šodien saziedoti jau 3,125.34 €

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Mūsu palīdzību cīņai ar ļaundabīgu audzēju atkal lūdz Maruta. Maruta dzīvo un strādā Ziemeļlatgalē – Balvos, kur viņu pazīst kā iejūtīgu padomu dodošu un uz palīdzību vērstu cilvēku. Aktīvi atbalsta akcijas bēgļu labsajūtas radīšanai. Viņai ir 63 gadi, izaudzinājusi 3 bērnus un ir sava novada patriote. Marutai ir maģistra grāds sabiedrības un iestāžu vadībā, kā arī liela darba pieredze šajā jomā. Kolēģi Marutu raksturo kā mērķtiecīgu, radošu un azartisku, ar milzīgām darba spējām apveltītu cilvēku. Darbs ir viņas sirdslieta, arī šobrīd, neskatoties uz cīņu ar smagu slimību, Maruta mierinājumu rod darbā. Maruta ir vietējās attīstības biedrības “Ritineitis” un pieaugušo neformālās izglītības centra „Azote" vadītāja. Viņas vadībā tiek īstenoti daudz interesanti un vērtīgi kultūras un pieaugušo izglītības projekti Balvos. Aktīvi organizētas bērnu un jauniešu nometnes, dažādas kultūras aktivitātes, ieviestas jaunas idejas. Balvos savulaik dota iespēja pieaugušajiem apgūt augstāko izglītību uz vietas, ko izmantoja arī interesenti no kaimiņu novadiem. Daudz darījusi līdzcilvēku labā. Viņa zina un tic, ka šādu cieņpilnu dzīvi var dzīvot katrs. Darbs nav apstājies, bet Marutai atkal nepieciešams cilvēku atbalsts.

Pirms pieciem gadiem Marutai tika atklāts krūts vēzis. Viņa visu laiku cītīgi ārstējusies, piedzīvoti gan uzlabojumi, kad slimības uzliesmojumi. Pēc pārciesta smaga plaušu karsoņa ārstu konsīlijs atkal lēmis par jaunām zālēm - Tucatimib, kas ik mēnesi izmaksā 4847,18 eiro. Valsts šo medikamentu neapmaksā. Gadu ilgam kursam nepieciešami 82 402,06 eiro. Marutai šādi līdzekļi nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Marutai! 

Projekts ievietots portālā 16.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jānim Lipinskim

Palīdzība Initai Lūkai

Piepildi bērniņa sapni!

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 246.08 €