Follow us Today has already donated 2,862.34 €

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Mūsu palīdzību cīņai ar ļaundabīgu audzēju atkal lūdz Maruta. Maruta dzīvo un strādā Ziemeļlatgalē – Balvos, kur viņu pazīst kā iejūtīgu padomu dodošu un uz palīdzību vērstu cilvēku. Aktīvi atbalsta akcijas bēgļu labsajūtas radīšanai. Viņai ir 63 gadi, izaudzinājusi 3 bērnus un ir sava novada patriote. Marutai ir maģistra grāds sabiedrības un iestāžu vadībā, kā arī liela darba pieredze šajā jomā. Kolēģi Marutu raksturo kā mērķtiecīgu, radošu un azartisku, ar milzīgām darba spējām apveltītu cilvēku. Darbs ir viņas sirdslieta, arī šobrīd, neskatoties uz cīņu ar smagu slimību, Maruta mierinājumu rod darbā. Maruta ir vietējās attīstības biedrības “Ritineitis” un pieaugušo neformālās izglītības centra „Azote" vadītāja. Viņas vadībā tiek īstenoti daudz interesanti un vērtīgi kultūras un pieaugušo izglītības projekti Balvos. Aktīvi organizētas bērnu un jauniešu nometnes, dažādas kultūras aktivitātes, ieviestas jaunas idejas. Balvos savulaik dota iespēja pieaugušajiem apgūt augstāko izglītību uz vietas, ko izmantoja arī interesenti no kaimiņu novadiem. Daudz darījusi līdzcilvēku labā. Viņa zina un tic, ka šādu cieņpilnu dzīvi var dzīvot katrs. Darbs nav apstājies, bet Marutai atkal nepieciešams cilvēku atbalsts.

Pirms pieciem gadiem Marutai tika atklāts krūts vēzis. Viņa visu laiku cītīgi ārstējusies, piedzīvoti gan uzlabojumi, kad slimības uzliesmojumi. Pēc pārciesta smaga plaušu karsoņa ārstu konsīlijs atkal lēmis par jaunām zālēm - Tucatimib, kas ik mēnesi izmaksā 4847,18 eiro. Valsts šo medikamentu neapmaksā. Gadu ilgam kursam nepieciešami 82 402,06 eiro. Marutai šādi līdzekļi nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.  

Palīdzēsim Marutai! 

The Project is placed online on: 16.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Help in Emergency Situations

For the Hopes of Little Hearts

Medical Massage

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 049 983.08 €