Seko mums Šodien saziedoti jau 6,859.65 €

Atkārtota palīdzība Marinai Cigankovai

Marinai no Rīgas ir 39 gadi. Viņa ir aktīva un dzīvespriecīga sieviete, viņa strādājusi apkalpojošā sfērā, ir komunikabla un atsaucīga. Pirms 3 gadiem viņai sāka sāpēt labā roka, nedēļas laikā tā stipri pietūka. Marina vērsās pie ārsta un uz izmeklējumiem, kas diezgan ātri noveda pie diagnozes - limfmezglu ļaundabīgs audzējs jeb B šūnu limfoma. Sākās ar cīņa ar slimību, pārciestas vairākas ķīmijterapijas, taču līdz šim to nav izdevies uzveikt. 

Šobrīd ārsts viņai nozīmējis medikamentu Ibrutinib, kas pēc pirmajām divām devām jau devis labus rezultātus. Pašsajūta ir uzlabojusies, roka vairs nesāp, lai gan jūtība rokā nav vēl atgriezusies. Pirmās devas Marina saņēma bez maksas, bet turpmāk par tām ik mēnesi ir jāmaksā 3264.32 eiro. Diemžēl šīs zāles Marinas diganozei valsts neapmaksā, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 5 mēnešu kursam kopā nepieciešami vēl 16 028,92 eiro. Marina ir optimiste, viņa vēlas dzīvot un ļoti vēlas atgriezties atpakaļ darbā. Palīdzēsim! 

Projekts ievietots portālā 08.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Palīdzība sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 778.49 €