Follow us Today has already donated 1,010.00 €

Atkārtota palīdzība Marinai Cigankovai

Marinai no Rīgas ir 39 gadi. Viņa ir aktīva un dzīvespriecīga sieviete, viņa strādājusi apkalpojošā sfērā, ir komunikabla un atsaucīga. Pirms 3 gadiem viņai sāka sāpēt labā roka, nedēļas laikā tā stipri pietūka. Marina vērsās pie ārsta un uz izmeklējumiem, kas diezgan ātri noveda pie diagnozes - limfmezglu ļaundabīgs audzējs jeb B šūnu limfoma. Sākās ar cīņa ar slimību, pārciestas vairākas ķīmijterapijas, taču līdz šim to nav izdevies uzveikt. 

Šobrīd ārsts viņai nozīmējis medikamentu Ibrutinib, kas pēc pirmajām divām devām jau devis labus rezultātus. Pašsajūta ir uzlabojusies, roka vairs nesāp, lai gan jūtība rokā nav vēl atgriezusies. Pirmās devas Marina saņēma bez maksas, bet turpmāk par tām ik mēnesi ir jāmaksā 3264.32 eiro. Diemžēl šīs zāles Marinas diganozei valsts neapmaksā, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 5 mēnešu kursam kopā nepieciešami vēl 16 028,92 eiro. Marina ir optimiste, viņa vēlas dzīvot un ļoti vēlas atgriezties atpakaļ darbā. Palīdzēsim! 

The Project is placed online on: 08.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Ukrainians with leg amputations

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Ilutai Bodrovai

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 888.54 €