Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Mūsu palīdzība nepieciešama Kevinam. Zēnam ir 12 gadi un viņam ir jāsadzīvo ar uzstādītajām diagnozēm- cerebrālā trieka, valodas attīstības aizture un autiskā spektra traucējumi. Kevins ir smaidīgs zēns un ar prieku komunicē ar saviem līdzcilvēkiem savā valodiņā. Sākotnēji Kevins ir ļoti atturīgs un nosvērts, bet tuvāk iepazīstoties ir ļoti atvērts un komunikabls. Kevins jau kopš mazotnes ir pārcietis vairākas nopietnas operācijas. Šobrīd zēns ir sācis strauji augt, un ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija. Kevinam jāspēj pašam nostāvēt kājās, lai viņa fiziskā attīstība norisinātos pēc iespējas pareizāk, bez nopietniem sarežģījumiem. Arī šobrīd Kevins pie katras mazākās izdevības cenšas pats pārvietoties ar rolatoru un nostāties uz savām kājiņām.

Kevinam ir jaunāks brālis un mazāka māsiņa, kuru viņš savā valodiņā sauc par “Patiņu”. Ar jaunāko brāli Kevins skatās futbola mačus un klausās mūziku. Zēns dievina peldēšanos, ar prieku vēro kā jaunākais brālis spēlē datorspēles. Kevins izbauda katru mirkli, kad kopā ar ģimeni var likt puzles.

Kevina ģimenei ir liela slodze, jo strādāt var tikai tētis, bet mamma rūpējas par trīs bērniem. Arī Kevina jaunākajai māsiņai ir veselības problēmas, tādēļ mammas ikdiena ir rūpju pilna. Kevinam gadā nepieciešami vairāki intensīvās rehabilitacijas kursi, kas kopā izmaksā EUR 5340 un zēna ģimene lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Kevinam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 19.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Justīnei Skrebai

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €