Follow us Today has already donated 4,025.00 €

Atkārtota palīdzība Kevinam Kļaviņam

Mūsu palīdzība nepieciešama Kevinam. Zēnam ir 12 gadi un viņam ir jāsadzīvo ar uzstādītajām diagnozēm- cerebrālā trieka, valodas attīstības aizture un autiskā spektra traucējumi. Kevins ir smaidīgs zēns un ar prieku komunicē ar saviem līdzcilvēkiem savā valodiņā. Sākotnēji Kevins ir ļoti atturīgs un nosvērts, bet tuvāk iepazīstoties ir ļoti atvērts un komunikabls. Kevins jau kopš mazotnes ir pārcietis vairākas nopietnas operācijas. Šobrīd zēns ir sācis strauji augt, un ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija. Kevinam jāspēj pašam nostāvēt kājās, lai viņa fiziskā attīstība norisinātos pēc iespējas pareizāk, bez nopietniem sarežģījumiem. Arī šobrīd Kevins pie katras mazākās izdevības cenšas pats pārvietoties ar rolatoru un nostāties uz savām kājiņām.

Kevinam ir jaunāks brālis un mazāka māsiņa, kuru viņš savā valodiņā sauc par “Patiņu”. Ar jaunāko brāli Kevins skatās futbola mačus un klausās mūziku. Zēns dievina peldēšanos, ar prieku vēro kā jaunākais brālis spēlē datorspēles. Kevins izbauda katru mirkli, kad kopā ar ģimeni var likt puzles.

Kevina ģimenei ir liela slodze, jo strādāt var tikai tētis, bet mamma rūpējas par trīs bērniem. Arī Kevina jaunākajai māsiņai ir veselības problēmas, tādēļ mammas ikdiena ir rūpju pilna. Kevinam gadā nepieciešami vairāki intensīvās rehabilitacijas kursi, kas kopā izmaksā EUR 4860 un zēna ģimene lūdz mūsu palīdzību. Palīdzēsim kopā Kevinam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies palīdzēt!

The Project is placed online on: 19.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Anetei Boļšakai

Light road for Donbas

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 387.30 €