Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Grudņickai

Jekaterina ir 23 veca jauniete no Rīgas. Viņai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, kas izpaužas kā kustību traucējumi. Nepātrauktas un mērķtiecīgas rehabilitācijas rezultātā meitene var pati nostāvēt kādu laiku bez atbalsta, kāpt pa kāpnēm turoties pie margām, pati var noiet pat nelielu attālumu, garākus gabalus ar rolatoru. Neskatoties smago slimību, Jekaterinai pagājušajā gadā ir ieguvusi augstāko filoloģisko izglītību, viņa zin krievu, latviešu un angļu valodas, cer tuvākajā laikā atrast darbu. Jekaterinas ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir regulāra rehabilitācija. Jekaterinas ģimene lūdz palīdzību apmaksāt 14 dienu kursu rehabilitācijas centrā Jaunķemeri līdz pat 1000 eiro apmērā, ka arī 40  nodarbības baseinā un 40 fizioterapijas, kas maksā attiecīgi 30 eiro un 27,50 eiro par reizi. Gadā kopā Jekaterinas rehabiltācijai nepieciešami 3300 eiro.

Palīdzēsim Jekaterinai!

Projekts ievietots portālā 21.02.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Damiram Paeglem

Palīdzība Inetai Nitišai

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €