Follow us Today has already donated 976.00 €

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Grudņickai

Jekaterina ir 23 veca jauniete no Rīgas. Viņai kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka, kas izpaužas kā kustību traucējumi. Nepātrauktas un mērķtiecīgas rehabilitācijas rezultātā meitene var pati nostāvēt kādu laiku bez atbalsta, kāpt pa kāpnēm turoties pie margām, pati var noiet pat nelielu attālumu, garākus gabalus ar rolatoru. Neskatoties smago slimību, Jekaterinai pagājušajā gadā ir ieguvusi augstāko filoloģisko izglītību, viņa zin krievu, latviešu un angļu valodas, cer tuvākajā laikā atrast darbu. Jekaterinas ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir regulāra rehabilitācija. Jekaterinas ģimene lūdz palīdzību apmaksāt 14 dienu kursu rehabilitācijas centrā Jaunķemeri līdz pat 1000 eiro apmērā, ka arī 40  nodarbības baseinā un 40 fizioterapijas, kas maksā attiecīgi 30 eiro un 27,50 eiro par reizi. Gadā kopā Jekaterinas rehabiltācijai nepieciešami 3300 eiro.

Palīdzēsim Jekaterinai!

The Project is placed online on: 21.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

"Salabo" cilvēku!

Dental Treatment for People with Special Needs

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 707.77 €