Seko mums Šodien saziedoti jau 6,839.65 €

Atkārtota palīdzība Igoram Čerņevskim

Igoram no Stopiņu novada ir 56 gadi. Ģimenē izaudzinātas divas meitas, sagaidīti 2 mazbērni. Igors strādā celtniecības jomā.

Jau 17 gadus Igors sadzīvo ar ļaundabīgu nieru audzēju. Igors pārcietis vairākas ķīmijterapijas un 5 operācijas, kā rezultātā viņa palikusi tikai puse no nieres. Ikdienā Igors ievēro visas ārstu rekomendācijas, nodarbojas ar vingrošanu un veselīgi ēd. Taču šobrīd slimība ir saasinājusies un ārsts nozīmējis Igoram lietot medikamentu Opdivo, ko valsts neapmaksā. Igors ir pats iegādājies zāles 3 mēnešiem un ir redzams rezultāts - audzējs ir samazinājies. Tā ir liela cerība, ka zāles var palīdzēt slimību apturēt. Lai terapiju turpinātu ik mēnesi nepieciešami 6050 eiro, 413 eiro ir atlikumā no pērnā gada ziedojumiem, tādējādi 7 mēnešu kursam nepieciešami - 41 937 eiro. Taču tādu līdzekļu Igoram nav, tādēļ viņš līdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Igoram kopā!

Projekts ievietots portālā 14.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sindijai Dunaiskai

Atkārtota palīdzība Viktorijai Prošinai

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 758.49 €