Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Atkārtota palīdzība Igoram Čerņevskim

Igoram no Stopiņu novada ir 56 gadi. Ģimenē izaudzinātas divas meitas, sagaidīti 2 mazbērni. Igors strādā celtniecības jomā.

Jau 17 gadus Igors sadzīvo ar ļaundabīgu nieru audzēju. Igors pārcietis vairākas ķīmijterapijas un 5 operācijas, kā rezultātā viņa palikusi tikai puse no nieres. Ikdienā Igors ievēro visas ārstu rekomendācijas, nodarbojas ar vingrošanu un veselīgi ēd. Taču šobrīd slimība ir saasinājusies un ārsts nozīmējis Igoram lietot medikamentu Opdivo, ko valsts neapmaksā. Igors ir pats iegādājies zāles 3 mēnešiem un ir redzams rezultāts - audzējs ir samazinājies. Tā ir liela cerība, ka zāles var palīdzēt slimību apturēt. Lai terapiju turpinātu ik mēnesi nepieciešami 6050 eiro, 413 eiro ir atlikumā no pērnā gada ziedojumiem, tādējādi 7 mēnešu kursam nepieciešami - 41 937 eiro. Taču tādu līdzekļu Igoram nav, tādēļ viņš līdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Igoram kopā!

The Project is placed online on: 14.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

For the Hopes of Little Hearts

Palīdzība Evitai Kalniņai

Light road for Donbas

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €