Seko mums Šodien saziedoti jau 7,239.65 €

Atkārtota palīdzība Aleksam Aleksandram Isakam

Aleksam ir 20 gadi, viņam ir dauna sindroms, skolioze, vairogdziedzera darbības traucējumi un tauku dziedzeru darbības traucējumi. 

Pēdējos sešus gadus Aleksa veselības problēmām pievienojusies arī ādas slimība. Viņš lieto dermatologu izrakstītos medikamentus, bet iekaisuma dēļ viņš pērn pārcieta trīs operācijas. Dermatologs šobrīd rekomendē rehabilitācijas kursu ar ārstnieciskajām dūņu vannām rehabilitācijas centrā ''Jaunķemeri''. Divu nedēļu kurss ar pavadoni izmaksā 1456 eiro. Aleksa vecāki vienmēr ir cīnījušies un darījuši visu iespējamo dēla aprūpē un rehabilitācijā, taču tagad viņi abi ir pensionāri, iespējas paliek mazāk. Ģimenei nav finansiālu līdzekļu, lai apmaksātu ārstēšanās kursu rehabilitācijas centrā. No pērn saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 564 eiro, tādējādi šobrīd trūkst vēl 892 eiro. 

Palīdzēsim Aleksam kopā! 

Projekts ievietots portālā 13.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ukrainas mācībspēku ģimenēm un RSU studentiem

Palīdzība Kristeram Redliham

Par Ukrainas uzvaru!

Palīdzība Markusam Svilānam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 158.49 €