Follow us Today has already donated 4,150.00 €

Atkārtota palīdzība Aleksam Aleksandram Isakam

Aleksam ir 20 gadi, viņam ir dauna sindroms, skolioze, vairogdziedzera darbības traucējumi un tauku dziedzeru darbības traucējumi. 

Pēdējos sešus gadus Aleksa veselības problēmām pievienojusies arī ādas slimība. Viņš lieto dermatologu izrakstītos medikamentus, bet iekaisuma dēļ viņš pērn pārcieta trīs operācijas. Dermatologs šobrīd rekomendē rehabilitācijas kursu ar ārstnieciskajām dūņu vannām rehabilitācijas centrā ''Jaunķemeri''. Divu nedēļu kurss ar pavadoni izmaksā 1456 eiro. Aleksa vecāki vienmēr ir cīnījušies un darījuši visu iespējamo dēla aprūpē un rehabilitācijā, taču tagad viņi abi ir pensionāri, iespējas paliek mazāk. Ģimenei nav finansiālu līdzekļu, lai apmaksātu ārstēšanās kursu rehabilitācijas centrā. No pērn saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 564 eiro, tādējādi šobrīd trūkst vēl 892 eiro. 

Palīdzēsim Aleksam kopā! 

The Project is placed online on: 13.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Vijai Auzānei

3D printeri Ukrainas armijai

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 512.30 €