Seko mums Šodien saziedoti jau 6,879.65 €

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Albertam no Rīgas ir 10 gadi. Viņš ir mīļš un sirsnīgs puisītis ar savu īpašo pasaules izpratni, ko citiem ir grūti saprast. Alberta personība ir gan sarežģīta, gan interesanta. Dažkārt ir sajūta, ka Alberts nācis no citas planētas. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze - Bērnības autisms un vidēji smaga garīgā atpalicība.

Alberts bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Līdz 1,5 gadu vecumam puisēna attīstība noritēja kā visiem bērniem. Ap 2 gadu vecumu radās aizdomas, ka kaut kas nav tā, jo valoda neattīstījās kā vajadzētu, gluži pretēji, bija iestājies regress un  aizvien vairāk noslēdzās sevī. Tad sākās garais un pārdzīvojumiem pilnais ceļš līdz diagnozes uzstādīšanai un nekavējoties uzsāktas nodarbības - montesori, audiologopēds, ergoterapeits, fizioterapeits, ABA terapija. Alberta attīstība norit lēni, bet  Alberta tuvinieki nezaudējot cerību turpina iesākto ceļu cerībā, lai  panāktu labāko rezultātu dēliņa attīstībā. Alberts komunicē savā veidā ar sev tuvajiem, bet ne vienmēr tas ir līdz galam saprotams, kas ikdienā rada ne mazums sarežģījumu. Alberts ir ļoti jūtīgs bērns, bieži vien sensorās pārslodzes dēļ viņš ātri nogurs un tas viņā rada trauksmi. Albertam ir ļoti ierobežotas intereses, tādēļ visa pasaule griežas ap tuviniekiem.

Alberts mācās speciālajā skolā 3. klasē. Skolā Albertam patīk, jo tā ir ierasta un droša vide ar mīļām skolotājām un mazu klasi. Pēc skolas Alberts apmeklē dažādas nodarbības, daudz laika pavada kopā ar saviem vecvecākiem un māsiņām, kas ir viņa lielie palīgi un atbalsts. Speciālisti rekomendē Albertam  pastāvīgas attīstošās nodarbības, kas gadā izmaksā 8160 eiro, no kuriem 1108 eiro jau ir pieejami no 2022. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 7052 eiro.

ABA terapija, 96 nodarbības x30 eiro, kopā 2880 eiro;

Logopēda nodarbības, 96x 25 eiro, kopā 2400 eiro;

Ergoterapijas nodarbības, 96x 30 eiro, kopā 2880 eiro.

Alberta tuvinieki lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Albertam sasniegt jaunus mērķus. Tikai kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Marekam Stienim

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Atkārtota palīdzība Jekaterinai Ļebedevai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 798.49 €