Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Atkārtota palīdzība Agatai Tretjakai

Agatai no Rēzeknes novada ir 6 gadi. Meitenītei ir ļoti reta un ļoti smaga ģenētiska saslimšana- Retta sindroms. Ar šo diagnozi sirgstošie cilvēki ļoti atpaliek gan fiziskajā, gan garīgajā attīstībā. Meitenītei ir vajadzīgas regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai neiestātos regress. Ikdienā Agata ir pilnībā asistējama un aprūpējama. Meitenīti nevar atstāt pat ne uz mirkli, jo viņai ir biežas epilepsijas lēkmes, kas raksturīgas pie šīs diagnozes. 

Agatas vecāku ikdiena ir stresa un skriešanas pārpilna. Starp darbu un ikdienas gaitām Agata jāved uz rehabilitācijām. Darba un pienākumu ir ļoti daudz. Agatai ir ļoti paveicies, jo ikdienā ar viņu kopā ir viņas sargeņģelis auklīte Vineta. Agatas auklīte ir milzīgs palīgs un atbalsts ģimenei.  

Agata visu iepriekšējo gadu ar mūsu atbalstu ir apmeklējusi fizioterapijas un reitterapijas nodarbības, kas devušas labus un noturīgus rezultātus meitenītes veselībā. Ģimenei tas ir bijis milzīgs atspaids. Speciālisti rekomendē rehabilitācijas nodarbības turpināt arī nākamo gadu un Agatas tuvinieki atkārtoti lūdz mūsu palīdzību. Fizioterapijas un reitterapijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 7680,-. Palīdzēsim kopā Agatai uzturēt fizisko formu! Kopā mums izdodies! 

Projekts ievietots portālā 22.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Raimondam Švarcam

Pirms lido, iestādi koku!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €