Follow us Today has already donated 3,680.00 €

Atkārtota palīdzība Agatai Tretjakai

Agatai no Rēzeknes novada ir 6 gadi. Meitenītei ir ļoti reta un ļoti smaga ģenētiska saslimšana- Retta sindroms. Ar šo diagnozi sirgstošie cilvēki ļoti atpaliek gan fiziskajā, gan garīgajā attīstībā. Meitenītei ir vajadzīgas regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai neiestātos regress. Ikdienā Agata ir pilnībā asistējama un aprūpējama. Meitenīti nevar atstāt pat ne uz mirkli, jo viņai ir biežas epilepsijas lēkmes, kas raksturīgas pie šīs diagnozes. 

Agatas vecāku ikdiena ir stresa un skriešanas pārpilna. Starp darbu un ikdienas gaitām Agata jāved uz rehabilitācijām. Darba un pienākumu ir ļoti daudz. Agatai ir ļoti paveicies, jo ikdienā ar viņu kopā ir viņas sargeņģelis auklīte Vineta. Agatas auklīte ir milzīgs palīgs un atbalsts ģimenei.  

Agata visu iepriekšējo gadu ar mūsu atbalstu ir apmeklējusi fizioterapijas un reitterapijas nodarbības, kas devušas labus un noturīgus rezultātus meitenītes veselībā. Ģimenei tas ir bijis milzīgs atspaids. Speciālisti rekomendē rehabilitācijas nodarbības turpināt arī nākamo gadu un Agatas tuvinieki atkārtoti lūdz mūsu palīdzību. Fizioterapijas un reitterapijas nodarbībām gadam nepieciešami EUR 7680,-. Palīdzēsim kopā Agatai uzturēt fizisko formu! Kopā mums izdodies! 

The Project is placed online on: 22.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Palīdzība Anitai Vallei

Palīdzība Sofijai Sirmei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 042.30 €