Seko mums Šodien saziedoti jau 2,496.57 €

Atbalsts Georgijam Mihailovam

Georgijam ir 11 gadi. Zēns kopš dzimšanas sirgst ar Dauna sindromu.

Georgijam ir liela interese par apkārtējo pasauli, viņš ir komunikabls un emocionāls bērns. Viņam patīk spēlēties ar suņiem, skatīties grāmatas, zīmēt un dejot. Jau ceturto gadu zēns apmeklē 71. vidusskolas specializēto rehabilitācijas centru. Diemžēl puisēns nespēj tekoši runāt, veidot teikumus, atbildēt saistītā tekstā un koncentrēt savu uzmanību, tādēļ 3. klasi nāksies apmeklēt atkārtoti.

Lai uzlabotu zēna vispārējo attīstību, valodas prasmes, skaņu izrunu un kognitīvās prasmes Georgijs apmeklē logopēdu, vingrošanas un montesori nodarbības, un nodarbības peldbaseinā, ko vecāki apmaksā paši. Georgijs jau 3 reizes saņēmis arī delfīnterapijas kursus, kas uzlaboja zēna kustību koordināciju, motoriku, paplašināja vārdu krājumu un Georgijs nu spēj izrunāt apmēram 40 vārdus.

Tā kā vienīgais pelnītājs ģimenē ir tētis un ģimenē aug arī māsiņa, tad vecāki vairs nespēj nodrošināt visu nodarbību apmaksu un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Lai Georgijs varētu turpināt apmeklēt montesori nodarbības, gadā nepieciešami EUR 1500 (EUR 15 * 100 nod.), delfīnterapijas kopējās izmaksas ir EUR 1280 (EUR 800 nodarbības, EUR 480 dzīvošana). Kopā nepieciešami EUR 2780.

Palīdzēsim Georgijam!

Projekts ievietots portālā 30.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazās sirsniņas Ziemassvētkos

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzības Artim Lešinskim

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 171 238.62 €