Seko mums Šodien saziedoti jau 495.73 €

Atbalsts Deborai Enijai Ārei

Deborai ir 6 gadi, viņai ir iedzimta hromosomāla patoloģija un ekspresīvās valodas traucējumi. Debora ir ļoti atraktīva, kustīga un jautra meitene, kura spēj jebkuram likt pasmaidīt. Meitenīte mazliet runā, cenšas mācīties, viņai piemīt ļoti lielas darba spējas un ir gatava darboties un strādāt ar jebkurām metodēm. Meitene staigā jau stabili, tikai palīdzība nepieciešama uzkāpšanai pa kāpnēm, ir iemācījusies skriet (lēni), mācās arī lēkāt.

Debora apmeklē logopēda, fizioterapeita, mūzikas terapijas, reitterapijas, ergoterapijas un daudz citas nodarbības, kā arī regulāri iziet rehabilitācijas kursus, meitenes attīstībā progress ir acīm redzams. Deboras vecāki no saviem līdzekļiem meitiņai regulāri apmaksā reitterapiju, mūzikas terapiju un baseina apmeklējumu. Diemžēl līdzekļi visam nepietiek.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Deborai ir bijusi iespēja apmeklēt divus delfīnterapijas kursus Klaipēdas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas meitene kļuvusi nosvērtāka, paplašinās vārdu krājums, mazliet vairāk spēj koncentrēties un noturēt uzmanību. Lai veicinātu meitenes valodas attīstību, uzlabotu psihomotoro attīstību, mazinātu muskuļu disbalansu, neirologs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Klaipēdas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1240 eiro, no kuriem 810 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 430 eiro.

Ģimene apmaksās ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Deborai Enijai!

 

Projekts ievietots portālā 01.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Maratam

Bērna sargeņģelis

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Suns - vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

171 247.50 €