Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

3D printeri Ukrainas armijai

3D drukāšana šodien iet roku rokā ar droniem. Ukrainā pieaug dronu skaits, un līdz ar to nepieciešams arvien vairāk sprāgstošu "dāvaniņu" nomešanas mehānismu, astīšu un citu sīku detaļu civilo dronu pārveidošanai, lai tos izmantotu militārām vajadzībām.
3D Savvaļas bites smagi strādā 16 valstīs, lai nodrošinātu vairumu no tā, kas karavīriem vajadzīgs (visbiežāk tiek drukātas astītes). Tomēr ukraiņu armijas daļām bieži nepieciešams steidzami izdrukāt detaļas tuvāk frontei, kas ar garām piegādes ķēdēm nav iespējams. Ko līdz liels skaits dronu, ja drukātu detaļu trūkuma dēļ munīcija nav izmantojama…
Aicinām šo problēmu kopīgiem spēkiem novērst un nopirkt Ukrainas aizstāvjiem pašus ātrākos 3D printerus. Esam secinājuši, ka visizturīgākie un lētākie ir Bambuu Lab P1S printeri, kas katrs maksā 717 eiro (atkarībā gan no tā, cik printerus pasūta vienlaikus).
Izdrukāsim kopā brīvību un mieru Eiropā!

Projektu īsteno Ukrainas atbalsta biedrība
https://www.facebook.com/profile.php?id=100084175486304

Projekts ievietots portālā 18.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Twitter konvojs Ukrainai

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Vijai Auzānei

Palīdzība Dominikam Kūlam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €