Follow us Today has already donated 14,144.50 €

3D printeri Ukrainas armijai

3D drukāšana šodien iet roku rokā ar droniem. Ukrainā pieaug dronu skaits, un līdz ar to nepieciešams arvien vairāk sprāgstošu "dāvaniņu" nomešanas mehānismu, astīšu un citu sīku detaļu civilo dronu pārveidošanai, lai tos izmantotu militārām vajadzībām.
3D Savvaļas bites smagi strādā 16 valstīs, lai nodrošinātu vairumu no tā, kas karavīriem vajadzīgs (visbiežāk tiek drukātas astītes). Tomēr ukraiņu armijas daļām bieži nepieciešams steidzami izdrukāt detaļas tuvāk frontei, kas ar garām piegādes ķēdēm nav iespējams. Ko līdz liels skaits dronu, ja drukātu detaļu trūkuma dēļ munīcija nav izmantojama…
Aicinām šo problēmu kopīgiem spēkiem novērst un nopirkt Ukrainas aizstāvjiem pašus ātrākos 3D printerus. Esam secinājuši, ka visizturīgākie un lētākie ir Bambuu Lab P1S printeri, kas katrs maksā 717 eiro (atkarībā gan no tā, cik printerus pasūta vienlaikus).
Izdrukāsim kopā brīvību un mieru Eiropā!

Projektu īsteno Ukrainas atbalsta biedrība
https://www.facebook.com/profile.php?id=100084175486304

The Project is placed online on: 18.04.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Dāvidam Romanovam

For Children With Autism

Palīdzība Jānim Lipinskim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 451 090.21 €