Seko mums Šodien saziedoti jau 836.00 €

Skrējiens Ukrainas uzvarai!

Latvieši ieguva savu neatkarību, brīvību un suverenitāti, un es jūs no sirds apsveicu. Ukraiņiem šodien ir tāds pats sapnis. Bet, ar sapni vien nepietiek. Karavīri cīnās kaujas laukā. Civiliedzīvotāji cīnās katrs savā frontē un dara visu iespējamo, lai tuvinātu Ukrainas uzvaru. Un es arī.

Tāpēc izsludinu labdarības iniciatīvu: "Skrējiens Ukrainas uzvarai”!

7. maijā es skriešu maratonu Rīgā. Skriešu ložu necaurlaidīgā vestē - lai atgādinātu sabiedrībai, ka karš Ukrainā joprojām turpinās un kopā ar jums palīdzētu drosmīgajiem ukraiņu artilēristiem.

Ukrainas kareivji turas otro gadu pēc kārtas. Man atlikuši tikai 10 kilometri. Karavīri atrod spēku aizstāvēt Ukrainu, bet es atradīšu spēkus noskriet šo distanci ložu necaurlaidīgā vestē.

Palīdzēsim vienības A3316 šāvējiem!

Militārās vienības A3316 šāvēji lūdz: 10 planšetes, 2 ģeneratorus, 2 pikapus, 3 kvadrokopterus, 7 ecoflow, 4 starlink, 10 radiostacijas.

Skriesim maratonu kopā!

Jūsu ziedojums par katru manu noskrieto metru sniegs atbalstu Ukrainas karavīriem!

Oksana, 07.05.2023, 10km, Rīga

Projekts ievietots portālā 03.05.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Twitter konvojs Ukrainai

"Salabo" cilvēku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 567.77 €