Seko mums Šodien saziedoti jau 173.00 €

Palīdzība Žanetei Berezovskai

Žanetei no Rīgas ir 52 gadi. Ģimenē izaudzinātas divas meitas, sagaidīta mazmeitiņa, rudenī gaidāms mazdēliņš. Tā kā Žanete ir kaislīga makšķerniece, tad viņas sapnis ir iemācīt makšķerēt arī saviem mazbērniem! Tomēr šobrīd Žanetei ir jāglābj sava dzīvība un veselība, lai varētu dzīvot!

Onkoloģijas diagnoze ir pavadījusi Žaneti gandrīz visas dzīves garumā. Pirmo reizi ar onkoloģisku saslimšanu Žanete saskārās pirms 27 gadiem, kad viņai tika atklāta Hodžkina limfoma. Cīņa ar slimību ilga 12 gadus, pēc neskaitāmām ķīmijterapijām un staru terapijām tā tika uzveikta! 

Žanetei tika doti 14 gadi, lai atkoptos un sāktu aizmirst šo cīņu, bet pirms gada onkoloģiska saslimšana pie Žanetes atgriezās citā formā. Žanetei tika atklāta pleiras mezotelioma, kas ir ļoti rets, agresīvs un gandrīz neārstējams audzējs. Diemžēl bija jāatgriežas jau ierastajās un tik pazīstamajās slimnīcas telpās.

Žanetei tika nozīmēts valsts neapmaksāts medikaments, kuru varēja apmaksāt no  ģimenes līdzekļiem un darba kolēģu palīdzības, taču tas vairs nepalīdzēja un slimība turpināja izplatīties. Ārstu konsīlijs šobrīd pieņēma lēmumu uzsākt jaunu terapiju ar medikamentu Keytruda, kas arī Žanetes gadījumā nav valsts apmaksāts, bet ir tik dārgs, ka par ģimenes līdzekļiem to iegādāties nav iespējams. Ik pēc 3 nedēļām Žanetei nepieciešamo medikamentu iegādei nepieciešami 4063.24 eiro. Tiek gatavoti dokumenti atkārtotai iesniegšanai Nacionālajā veselības dienestā zāļu individuālajai kompensācijai, diemžēl tas aizņem laiku, kā arī kompensācija nesegs apmaksu pilnībā. 6 mēnešu kurss izmaksā 24379,44 eiro, ja rezultāti būs labi, tad ārstēšana būs jāturpina.

Žanete nav padevusies - ķīmijterapijas starplaikos, kad nogurums pāriet, Žanete auklē un dzied dziesmas savai mazmeitiņai, cītīgi turpina strādāt profesijā, un, kad mazinās ķīmijterapijas blaknes, dodas pie dabas. Pašu spēkiem vairs nav iespējams tikt galā ar zāļu iegādes apmaksu. “Lūgt ir grūti, bet mēs cīnāmies, mēs lūdzam cilvēku atbalstu, lai mēs varētu turpināt šo ceļu un cīņu”, norāda Žanete un lūdz palīdzību!

Palīdzēsim Žanetei!

 

Projekts ievietots portālā 28.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Piepildi bērniņa sapni!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

POGA uz riteņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 466 948.94 €