Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Vladislavam Izoitko

Vladislavam no Rīgas ir 7 gadi un smaga diagnoze – bērnības autisms. Vladislavam patīk zīmēt, atveidot dažādus tēlus un dejot. Par to, ka dēliņam ir autisms, ģimene uzzināja, kad puikam bija 4 gadiņi. Pēc tam sekoja neskaitāmas pārbaudes, speciālistu apmeklējumi un attīstošās nodarbības. Vladislavs jau vairāk nekā 3 gadus regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības un tajās jūtas laimīgs un piepildīts. Nodarbībās viņš daudz ir iemācījies – komunikācijas prasmes ar līdzcilvēkiem, pašaprūpes prasmes, uzvedību un emociju kontroli. Nodarbības nedrīkst pārtraukt, tās jāturpina. Vladislavam speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības trīs reizes nedēļā, viena nodarbība maksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4800 eiro, no kuriem 2919 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1881 eiro. Vladislava tuvinieki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Vladislavam!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Antonam Lastovskim

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Ukrainas cilvēkiem!

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €