Seko mums Šodien saziedoti jau 1,342.50 €

Palīdzība Vidai Breikšai

Vidai no Jelgavas novada ir 63 gadi. Visu mūžu strādājusi valsts un pašvaldību pārvaldē, bijusi centīga un uzņēmīga. 2015.gadā Vidai tika atklāta onkoloģiska saslimšana, kas pārvilka svītru darba gaitām. Veselības problēmu dēļ Vida vairs nevar strādāt un vienīgie iztikas līdzekļi ir pensija no priekšlaicīgās pensionēšanās, kas sastāda 320 eiro mēnesī. Vida dzīvo viena, izaudzinājusi 1 dēlu, auklē 3 mazbērnus. Diemžēl, arī dēla ģimenē ir ienākusi slimība un viņi palīdzēt Vidai nevar. Vidas cerība un prieks ir mazdārziņš, kurā audzē puķes. Puķes priecē un palīdz atslēgties no domām par slimību.

Pašlaik slimība Vidai ir atgriezusies, tikko veikta operācija un ārsti rekomendējuši arī ķīmijterapiju, bet paralēli daktere ir rekomendējusi antroposofos medikamentus, kas mēnesī izmaksā 512.37 eiro, gadā nepieciešami 6148.44 eiro. 

Vida ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo vēlas dzīvot un pieskatīt mazbērnus!

Palīdzēsim Vidai!

Projekts ievietots portālā 24.09.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Karlas Krugļikovas aprūpei

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

891 803.07 €