Seko mums Šodien saziedoti jau 585.00 €

Palīdzība Valteram Salmiņam

Valteram no Dobeles ir 6 gadi. Puisēnam ir 21.hromosomas trisomija jeb Dauna Sindroms. Valteram ir mamma un tētis, un viņa māsiņa, kurai ir 5 gadi. Puisēns apmeklē bērnudārzu “Valodiņa” Dobelē kopā ar asistentu. Valters ir aktīvs, dzīvespriecīgs un smaidīgs bērns un viņam ļoti patīk būt kopā ar saviem vienaudžiem.

Valteram ir valodas attīstības traucējumi un viņam ļoti nepieciešamas regulāras nodarbības pie logopēda. Ģimenei ir izveidojusies lieliska sadarbība ar logopēdu Jelgavā. Speciālists ir atradis kontaktu ar Valteru un spēj noturēt viņa uzmanību, un jau ir sasniegti labi rezultāti. Valtera logopēds veiksmīgi konsultē un dod padomus ģimenei un puisēna asistentam. Lai sasniegtu vēl labākus rezultātus, logopēds ilgstoši jāapmeklē 2 reizes nedēļā. Mamma pēc Valtera piedzimšanas darbā vairs neatgriezās, lai sniegtu dēlam vislabāko aprūpi, vestu uz nodarbībām pie speciālistiem. Valtera tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, bet vajadzību ir ļoti daudz. Valtera vecāki lūdz mūsu atbalstu, lai Valterītis varētu regulāri saņemt logopēda nodarbības un sasniegt labākus rezultātus. Kopā gada nodarbībām nepieciešami 2400 eiro.

Kopā mēs varam palīdzēt! Un mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 21.07.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dots devējam atdodas

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Suns- vairāk kā draugs

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

806 320.86 €