Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Vadimam Muraško

Vadimam ir 8 gadi un viņam diagnosticēts bērnības autisms. Nav vārdiem aprakstāms vecāku milzīgais un smagais darbs, kas līdz šim brīdim ir ieguldīts, lai viņu dēls varētu sākt runāt un kļūtu komunikablāks, iekļautos sabiedrībā starp saviem vienaudžiem. Smagais darbs un speciālistu apmeklējumi vainagojās ar rezultātu, jo Vadims sāka runāt 5 gadu vecumā.

Zēns ir ļoti dzīvespriecīgs, mīl mūziku, patīk dziedāt un spēlēties ar lego. Vadimam ir lielas grūtības pārvarēt skaļus trokšņus un pārvietoties sabiedriskajā transportā, kur zēnam uznāk panikas un agresijas lēkmes, ko diemžēl apkārtējie līdzcilvēki nesaprot un raida nosodošus skatienus uz ģimeni. Ģimenei tie ir milzīgi pārdzīvojumi, kas mijās ar izmisumu par to, ka sabiedrība nav gatava pieņemt citādus cilvēkus.

Neskatoties uz visām grūtībām, Vadims regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas sniedz labus rezultātus un šo terapiju nevar pārtraukt. Speciālisti rekomendē  intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 2 mēnešu garumā, pēc tam 3 reizes nedēļā 10 mēnešu garumā, kas gadā veido ievērojamu summu ģimenes budžetā. Kopā gadam nepieciešami 4250 eiro. Ģimene ļoti lūdz mūsu izpratni un atbalstu, lai varētu palīdzēt Vadimam iekļauties sabiedrībā.

Mēs kopā varam palīdzēt! Mums izdosies!

Projektā veiktas izmaiņas 22.01.2021

Projekts ievietots portālā 19.01.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Dakteris POGA

DOD PIECI 2021

Palīdzība Germanam Toropovs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €