Seko mums Šodien saziedoti jau 25,136.58 €

Palīdzība Ukrainas karaspēkam

Biedrība "LATVIJĀ DZĪVOJOŠO UKRAIŅU BIEDRĪBU KONFEDERĀCIJA "VICHE" no paša krievijas kara sākuma Ukrainā palīdz Ukrainas Bruņotajiem spēkiem - piegādājot vienībām mašīnas, auto-moto tehniku, nepieciešamos instrumentus, pārtiku un citas lietas, kas ir akūti nepieciešamas frontē. Pašlaik "VICHE" vāc ziedojumus kārtējai palīdzībai Galvenajam Ukrainas Aizsardzības ministrijas izlūkošanas dienestam, kuram ir nepieciešami autobuss, apvidus auto, 14 vietīga laiva ar piekabi un niršanas ekipējums.

Palīdzēsim Ukrainas Bruņotajiem spēkiem turpināt cīnīties par savas zemes neatkarību un izcīnīt uzvaru!

Vairāk par biedrības "Latvijā dzīvojošo ukraiņu biedrību konfederāciju "VICHE" darbu skatiet šeit. 

Projekts ievietots portālā 19.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība sirmgalvjiem

Pirms lido, iestādi koku!

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 462 142.29 €