Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Timam Jeserkepovam

Mazajam Timam no Rīgas ir 2 gadiņi. Mazulītim jau mammas grūtniecības laikā tika diagnosticēta hidrocefālija un, neskatoties uz riskiem, vecāki nolēma, ka dēliņš nāks šajā pasaulē. Neilgi pēc piedzimšanas Timam tika ievietots šunts. Timam ir diagnosticētas vairākas nopietnas saslimšanas, bet neskatoties uz to, puisēns savā tempā aug un lēnām attīstās. Timam ir redzes problēmas, un tas būtiski apgrūtina puisēna rehabilitācijas iespējas. Neskatoties uz visām veselības problēmām, Tims tiek apčubināts un viņa ģimene puisēnam ir lielais atbalsts. Tims regulāri tiek vests uz attīstošajām nodarbībām, fizioterapiju, regulāri apmeklē intensīvo rehabilitāciju rehabilitācijas centrā “Vaivari”. Šodien puisēns ir sācis celt galviņu, palicis kustīgāks un izrāda interesi par apkārtējo pasauli. Tims izbauda katru mirkli, kad bērnu laukumiņos dzird bērnu balsis - viņš vēlas piedalīties bērnu priekos, kopā smejoties, un pateikt pasaulei, ka viņš ir šeit un tagad. Timam augot lielākam ir ļoti nepieciešami specializētie rati, kur viņš varētu ne tikai gulēt, bet arī sēdēt. Šis speciālais manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls palīdzētu noturēt puisēna galviņu, un viņa ķermenītis ieņemtu pareizu pozu sēdus stāvoklī. Speciālais manuālais pavadoņa vadāmais riteņkrēsls izmaksā 3100 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1439.20 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Izmaksas par speciālo riteņkrēslu ir 1660,80 eiro. Tima ģimene lūdz mums palīdzēt.

Būsim sargeņģeļi Timam un palīdzēsim viņam tikt pie jauna un ērta ratiņkrēsla! Kopā mums izdosies palīdzēt!

Projekts ievietots portālā 10.05.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Vijai Auzānei

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Palīdzība Miķelim Audzeram

Palīdzība Lienei Zībergai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €