Seko mums Šodien saziedoti jau 188.00 €

Palīdzība Tatjanai Timofejevai

Tatjanai no Daugavpils ir 55 gadi. Ģimenē izaudzināti divi bērni, kuri jau ir pieauguši, mācas un strādā. Tatjanai ir divas augstākās izglītības, viņa ir fizikas un matemātikas skolotāja un ekonomiste, kā arī, sakarā ar darba specifiku, apguvusi elektriķa profesiju. Pēdējie gadi Tatjanas dzīvē bija ļoti saspringti. Viņa zināja, ka darbā gaidāma štatu samazināšana un viņa darbu zaudēs. Būdama pirmspensijas vecumā, viņa raizējās, kur dabūs citu darbu. Arī mammai pasliktinājās veselība, vajadzēja domāt kā viņu aprūpēt.

Pērn Tatjanai tika atklāts aizkuņģa dziedzera audzējs. Tatjana spriež, ka stress visdrīzāk bija atstājis iespaidu uz viņas veselību. Viņai tika veikta operācija un tai sekoja ķīmijterapija. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis lietot valsts neapmaksātu medikamentu Nab-paclitaxel. Ik mēnesi nepieciešami 2340 eiro šo zāļu iegādei. Plānotais terpijas ilgums ir līdz par 6 mēnešiem, kas kopumā izmaksā līdz pat 14040 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ Tatjana ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību apturētu!

Palīdzēsim Tatjanai!

Projekts ievietots portālā 14.05.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Aleksandram Šarokam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 466 963.94 €