Seko mums Šodien saziedoti jau 2,260.00 €

Palīdzība Svetlanai Markovai

Svetlanai ir 52 gadi, ģimene un 15 gadus veca meita. Viņa strādā par grāmatvedi. Šobrīd jau otro reizi savā dzīvē viņa sakaras ar diagnozi – vēzis. Pirmo reizi pirms 20 gadiem viņa veiksmīgi uzveica krūts vēzi. Bet tagad meklējot muguras sāpju iemeslu atklājās, ka tās saistītas ar plaušu vēzi.

Svetlana ir pārcietusi operāciju un ķīmijterapiju, bija uzlabojums, taču kopš šī gada sākuma audzējs atkal progresē. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar valsts nekompensētām zālēm Alimta. Ik pēc 3 nedēļām Svetlanai nepieciešami 1766 eiro, lai iegādātos nepieciešamās zāles. 6 kursiem kopā nepieciešami 14 128 eiro. Svetlanai šādu līdzekļu nav. Svetlana visvairāk vēlas izaudzināt savu meitu un būt kopā ar savu ģimeni, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību medikamentu iegādē.

Palīdzēsim Svetlanai!

 

 

Projekts ievietots portālā 06.06.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Dakteris Poga

Palīdzi Dr.Klaunam būt tur, kur viņu gaida!

Palīdzība Karlas Krugļikovas aprūpei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

898 651.61 €