Seko mums Šodien saziedoti jau 990.26 €

Palīdzība Stefanam Neļubinam

Divpadsmit gadus vecajam Stefanam ir bērnības autisms un vidēji smaga garīgā atpalicība. Stefans nerunā, viņam trūkst patstāvības, lai sevi aprūpētu un lielas grūtības iekļauties sabiedrībā un komunicēt ar saviem vienaudžiem. Lai arī zēns ir ļoti emocionāls, nevar izteikt savas vēlmes un vajadzības, jūtīgi reaģē, ja kaut ko vēlas. Stefanam ļoti patīk klausīties mūziku. Ikdienā Stefanam ir vajadzīga pilnīga uzraudzība un viņu nevar atstāt vienu, arī speciālajā skolā, kuru viņš apmeklē. Pēc speciālistu ieteikuma Stefans apmeklēja centu “Solis augšup”, kur viņam regulāri bija ABA terapijas nodarbības. Šī terapija palīdz uztvert un sazināties ar apkārtējo pasauli, lai zēns varētu pielāgoties apkārtējai videi.

Stefanam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Stefana ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt, lai zēns varētu 2 reizes nedēļā apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Gadā tam nepieciešami 2208 eiro.

Mums jāpalīdz Stefanam, lai viņš varētu kļūt patstāvīgāks un komunikablāks iemācītos socializēties. 

Palīdzēsim Stefanam!

Projekts ievietots portālā 16.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Robertam Baļam

Dakteris Delfīns

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 057 682.17 €