Seko mums Šodien saziedoti jau 15,879.58 €

Palīdzība Sondrai Aucei Muceniecei

Sondrai Aucei no Ventspils ir 21 gads. Lai arī viņa jau ir pieaugusi, tomēr viņa ir aprūpējama un pieskatāma. Sondrai ir smaga garīga atpalicība ar epilepsijas lēkmēm jau no bērnības, viņa nerunā. Viņai ir noteikta 1.invaliditātes grupa. Sondra laiku pavada dienas centrā, kā arī kopā ar vecmāmiņu, jo tētis un mamma strādā.  

Sondrai nepieciešams labot un, iespējams, arī raut vairākus zobus, taču to iespējams izdarīt tikai pilnā narkozē viņas slimības dēļ. Narkoze vien var izmaksāt līdz pat 350 eiro, tādējādi kopā par vizīti var nākties maksāt 900 eiro. Šādi līdzekļi ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Sondrai! 

Projekts ievietots portālā 29.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Rūpju bērnu māmiņām

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 805 610.98 €