Seko mums Šodien saziedoti jau 220.00 €

Palīdzība Romānam Rustamovam

Mazajam Romānam ir 4 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Zēns izvairās no sabiedrības, spēlējas savā nodabā un nelabprāt komunicē ar saviem vienaudžiem. Puisēns katru dienu apmeklē specializēto bērnudārzu un pēc bērnudārza regulāri, pateicoties ziedotāju, atbalstam apmeklē ABA terapijas un audiologopēda nodarbības. Šo nodarbību rezultātā ir parādījies liels progress - Romāns var pateikt vairākus vārdus un palicis komunikablāks. Brīvajā laikā puisēns var stundām ilgi vērot, kā lido spalviņas pa gaisu un izpūstie burbuļi. Puisēns ikdienā ir ļoti mīļš un dzīvespriecīgs, bet, ja kāds pārāk tuvu zēnam pieiet, paliek nemierīgs un neprognozējams.

Romānam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas dotu vēl lielāku progresu viņa attīstībā un būtu neizmērojams atbalsts puisēna ģimenei. Šobrīd ģimene to nevar atļauties, jo Romānu mamma audzina viena un izdevumu ir ļoti daudz. Romāna ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām gadam nepieciešami EUR 6500.

Palīdzēsim kopā Romānam! Kopā mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 16.04.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Palīdzība Danielam Ozoliņam

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 886 300.30 €