Seko mums Šodien saziedoti jau 4,816.00 €

Palīdzība Rodijam Veidemanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Rodijam no Smiltenes ir 33 gadi. Viņam salīdzinoši vēlu tika atklāta reta slimība fenilketonūrija, kas ir saistīta ar olbaltumvielu nepanesību, kā rezultātā izveidojušies garīga rakstura traucējumi. Rodijs ir otrais dēls 4 dēlu ģimenē. Rodija tētis ir miris, kad Rodijam bija vien 2 gadiņi. Mamma viena visu mūžu par viņu ir rūpējusies un turpina rūpēties. Šobrīd pienākusi kārtējā reize zobārsta apmeklējumam, kas iespējama tikai pilnā narkozē. Narkoze vien izmaksā līdz pat 350 eiro, bet narkozes darbības laikā var tikt laboti pat vairāki zobi. Tādēļ šāda vizīte pie zobārsta var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Rodijam!

Projekts ievietots portālā 08.03.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jānim Ozoliņam

Palīdzība Gundegai Vainovskai

Mazo sirsniņu cerības

Emociju stāsts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 634.78 €