Seko mums Šodien saziedoti jau 2,202.75 €

Palīdzība Robertam Baļam

Roberts ir 14 gadus vecs zēns ar visām pusaudzim piederošajām niansēm. 1,5 gada vecumā Robertam sākās epilepsijas lēkmes, šķietami, ka bez zināma iemesla. Ģimenes ikdiena apgriezās kājām gaisā. Mamma pameta perspektīvu un labi atalgotu darbu, lai rūpētos par zēnu, kuru nomocīja 20-25 epilepsijas lēkmes diennaktī. Pretepilepsijas zāles nepalīdzēja, iemeslu, kāpēc strauji pasliktinājās bērna veselības stāvoklis, ārsti nevarēja atklāt. Tā pagāja 12 gadi, mainot un izmēģinot jaunus medikamentus, meklējot efektīvas ārstniecības iespējas Latvijā un ārvalstīs. Tomēr medicīna bija bezspēcīga un bērna stāvoklis strauji pasliktinājās. Attīstoties tehnoloģijām, 2017. gada nogalē zēnam tika veikta operācija, epi perēkļa izņemšanai. Tomēr veiktie izmeklējumi liecina par to, ka tādi perēkļi ir vēl, bet to atrašanās vietu nav iespējams noteikt, tāpēc operāciju šobrīd nevar atkārtot citu perēkļu likvidēšanai. Bērna stāvoklis ir uzlabojies, tomēr biežās epilepsijas lēkmes ir neatgriezeniski bojājušas bērna smadzenes, līdz ar ko ārsti ir noteikuši vairākas smagas diagnozes, ar kurām ģimenei ir jāsadzīvo ikdienā. Lai uzlabotu bērna komunikācijas prasmes, samazinātu uzvedības traucējumus un nodrošinātu ikdienas gaitas, ir nepieciešamas vairākas terapijas un nepārtraukta asistenta klātbūtne. Nepieciešamo terapiju efektivitāte ir pārbaudīta gadu no gada un ir atzīta par efektīvu bērna veselības stāvokļa uzlabošanā un ikdienas gaitu nodrošināšanā.
Diemžēl laika gaitā vecāki izdeg, jo smagi slims bērns ar garīga rakstura traucējumiem aprūpe ir 24h diennaktī ir ļoti smags darbs fiziski un emocionāli. Roberts pavisam drīz likumdošanas izpratnē būs pieaudzis, bet realitāte ir drūma, jo būtībā Roberts ir un būs aprūpējams līdz mūža galam.

Roberta ģimene nespēj paši segt visus nepieciešamos izdevumus, lai nodrošinātu Roberta vajadzības, tāpēc lūdz ziedotāju palīdzību, lai zēns varētu saņemt:

  • Fizioterapijas nodarbības baseinā, 90 nodarbības x 35 eiro, kopā 3150 eiro;
  • Osteopātisko ārstēšanu, 45 reizes x 40 eiro, kopā 1800 eiro;
  • Homeopāta konsultācijas, 10 reizes x 30 eiro, kopā 300 eiro;
  • Mūzikas terapiju,  45nodarbības x 15 eiro, kopā 675 eiro;
  • Silto smilšu nodarbības, 24 nodarbības x 25 eiro, kopā 600 eiro;
  • 2 Delfīnterapijas kursus un ar to saistītos izdevumus - 3200 eiro.
  • Speciālās auklītes palīdzība 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons". Kopā gadā nepieciešami 3072 eiro.

Lai nodrošinātu Robertam rehabilitācijas pakalpojumus gadam kopā nepieciešami 12797 eiro.

Palīdzēsim Robertam! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 01.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Albertam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība dzīvniekiem

Suns- vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 056 261.69 €