Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Pēterim Brūverim

Pēterim no Rīgas 6 gadi. Puisēns ir dzīvespriecīgs bērns, kuram ir uzstādīta diagnoze autisms. Pēteris ir liels matemātiķis un viņam ļoti patīk rēķināt. Puisēna labākā rotaļlieta ir kalkulators.

 Pētera diagnozes uzstādīšana iekavējās dēļ striktajiem Covid 19 ierobežojumiem un nokļūšanai pie speciālistiem. Diagnozes apstiprināšana prasīja vairāk nekā gadu, un šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai palīdzētu Pēterītim socializēties, attīstīt vārdu krājumu, apgūt pašaprūpes prasmes. Lai arī citiem tas liekas nieks, tomēr pirmā patstāvīgā zeķu uzvilkšana, jauni vārdi un tualetes apmeklējums ir milzīgs sasniegums, par ko ļoti priecājas Pēterīša ģimene. Puisēnam arī ir ļoti paveicies satikt labāko ABA terapijas speciālisti, ar kuru lieliski saprotas, un sasniedz arvien lielākus mērķus. Papildus Pēteris apmeklē ergoterapiju un audiologopēdu un lēciens puisēna attīstībā ir milzīgs. Darbs jāturpina un nedrīkst kavēties ne mirkli! Puisēnam ļoti nepieciešams mūsu atbalsts, jo nepieciešami 3952 eiro attīstošajām nodarbībām.

Palīdzēsim kopā Pēterim sasniegt jaunas virsotnes jaunajā 2024. gadā! Kopā mums ir liels spēks!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība Artjomam Avilovam

Palīdzība Artūram Stradam

Palīdzība Austrim Jānim Vaišļam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €