Seko mums Šodien saziedoti jau 12,226.00 €

Palīdzība Otto Cimmermanam

Otto no Rīgas ir 40 gadi, ģimenē aug 11 un 2 gadus veci dēli. 14 gadus Otto strādāja par vienu no vadošajiem IT speciālistiem apdrošināšanas kompānijā. Ģimene bijusi aktīva un sportiska, Otto nebija kaitīgu ieradumu, kas varētu liecināt, ka varētu būt kādas veselības problēmas. Taču šī gada martā notika nelaime, kas Otto padarījusi par pilnībā aprūpējumu cilvēku, un pārvērtusi ģimenes dzīvi tā, ka nākas lūgt līdzcilvēku palīdzību.

Otto pēkšņi kļuva slikti, viņu aizveda uz slimnīcu un diagnosticēja infarktu. Pēc stenta ievietošanas viņš tika izrakstīts turpmākai atlabšanai mājās. Jau mājās esot notika otrais infarkts, kā rezultātā Otto sirds apstājās. Kamēr atbrauca ātrā palīdzība un kamēr tika veikta atdzīvināšana, Otto 20 minūtes bija klīniskajā nāvē. Diemžēl tā rezultātā Otto radušies gan galvas smadzeņu, gan citu orgānu bojājumi. Otto stāvoklis ir tik smags, ka viņu neņem pretī neviena aprūpes iestāde, tādēļ viņu mājās aprūpē mamma, bet sieva strādā, lai nodrošinātu ģimenes ikdienas vajadzības.

Ar ģimenes ienākumiem nepietiek, lai segtu visus izdevumus. Veselības apdrošināšanas polises iespējas jau ir izsmeltas, dokumenti invaliditātes pabalsta saņemšanai ir iesniegti, bet lēmums un pabalsts vēl jāgaida. Taču Otto jau šobrīd nepieciešama aprūpe un bez līdzcilvēku palīdzības to nevar nodrošināt. Otto aprūpei un rehabilitācijai nepieciešams:  

  • ārstu izrakstīti medikamenti - 80 eiro mēnesī;
  • aprūpes preces (autiņbiksītes, paladziņi, salvetes, ķermeņa kopšanas līdzekļi u.c.) - 185 eiro mēnesī;
  • izgulējumu aprūpes līdzekļi - 135 eiro mēnesī;
  • regulārās izgulējumu aprūpes speciālista vizītes un ārstēšana - 350 eiro mēnesī;
  • fizioterapeita nodarbības mājās - 330 eiro mēnesī. 

Kopā mēnesī Otto aprūpei nepieciešami 1080 eiro, līdz gada beigām kopā 4320 eiro.

Palīdzēsim Otto!

Projekts ievietots portālā 25.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Inetai Arnoldei

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 847.02 €