Seko mums Šodien saziedoti jau 5,224.00 €

Palīdzība Ornelai Dančenko

Ornelai no Rīgas ir 16 gadi. Meitenei ir iedzimta ģenētiska hromosomāla patoloģija, jeb Dauna sindroms, psihomotorās attīstības aizture, kā arī iedzimta sirdskaite. Jauniete pārcietusi sirds ķirurģisku korekciju, viņai veikta elektrokardiostimulatora implantācija. Ornela labi apgūst visu jauno un ir droša un atvērta jauniete. Viņas lielākā aizraušanās ir sports un daiļslidošana.  Meitenes dzīve nav iedomājam bez daiļslidošanas. Šis sporta veids veicina viņas koordinācijas prasmes, komunikācijas prasmes un izturību. Meitenei ir grūtības sarunāties, tādēļ papildus daiļslidošanai viņai nepieciešamas regulāras logopēda nodarbības, mūzikas terapija, osteopāta konsultācijas, masāžas un fizioterapija.

Gadam visām nodarbībām un speciālistu konsultācijām nepieciešami 7320 eiro un Ornelas mamma lūdz mūsu palīdzību. Ornelu mamma audzina viena un ļoti pietrūkst līdzekļi. 

Palīdzēsim Ornelai!

Projekts ievietots portālā 02.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Piepildi bērniņa sapni!

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 840.95 €