Seko mums Šodien saziedoti jau 5,757.00 €

Palīdzība Ņinai Žarovai

Ņina ir aktīva, strādājoša pensionāre. Viņa visu mūžu strādā par grāmatvedi. Pirms 3 gadiem viņa zaudēja vīru, drīz pēc tam pamanīja, ka ir strauji palielinājusies dzimumzīmīte uz muguras. Veicot pārbaudes tika atklāts ādas vēzis - melanoma. Nekavējoties tika veikta operācija. Pēc 2 gadiem Ņina darbā zaudēja samaņu, pēc veiktajām pārbaudēm atklājās metastāzes galvā. Tika uzsākta ārstēšana, bet šobrīd terapija ir mainīta. Papildus nozīmētajām valsts apmaksātajām zālēm, ārstu konsīlijs Ņinai ir nozīmējis valsts neapmaksātu medikamentu Yervoy, kas maksā  6652 eiro. Kopā ik pēc trīs nedēļām nepieciešamas 4 devas par kopējo summu 26 608 eiro. “Uzkrājumu man nav, ar pensiju un nelielo darba algu pietiek tikai tekošo rēķinu apmaksai. Ļoti ceru un lūdzu līdzcilvēku atbalstu!” saka Ņina. Palīdzēsim Ņinai!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Droni Ukrainai!

Palīdzība Anetei Boļšakai

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 490 373.95 €