Seko mums Šodien saziedoti jau 6,879.65 €

Palīdziba Nikolasam Lipskim

Nikolasam no Rīgas ir 4 gadi. Puisēns dzimis ļoti mīlošā ģimeņe. Diemžēl ģimenes laimei pāri nāca smaga bērna diagnoze - Nikolasam agrā bērnībā atklāja autismu. 

Ģimene katru dienu cīnās, rūpējās un iegulda finansiālos līdzekļus puisēna attīstībai. Katru dienu tiek apmeklētas ABA terapijas nodarbības, kur Nikolass apgūst jaunas prasmes. Bērnība ir ļoti svarīgs laiks, lai bērni ar autismu spētu pielāgoties apkārtējai videi, tāpēc ir jāturpina apmeklēt attīstošās nodarbības. Nikolasam ir nepieciešamas ABA terapijas nodarbības 2 stundu garumā katru darba dienu, mēnesī tas izmaksā 1400 eiro. Lai izietu 3 mēnešu kursu, ir nepieciešami 4200 eiro. 

Nikolass ir ļoti mīļš un aktīvs bērniņš, bet viņš vēl nespēj sazināties ar apkārtējiem.

Palīdzēsim mazajam puisēnam turpināt savu attīstību!

Projekts ievietots portālā 23.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Ukrainas māja Latvijā

Palīdzība Markusam Svilānam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 798.49 €