Seko mums Šodien saziedoti jau 12,986.50 €

Palīdzība Nikitam Bikovam

Ņikitam no Rīgas ir 7 gadi. Puisēnam ir uzstādīta smaga un sarežģita diagnoze- Autisms. Ar ziedotāju atbalstu zēns regulāri ir saņēmis rehabilitācijas nodarbības un ir sasniegti acīmredzami rezultāti. Ņikita spēj iekalusīties savos līdzcilvēkos, saprot norādes un ir būtiski uzlabojumi pašaprūpes iemaņās. Ņikita ir sācis mācīties speciālajā skolā, vairāk uzturas starp saviem vienaudžiem un nedaudz sācis izrādīt sadarbības prasmes. Zēnam patīk rēķināt, lasīt un viņš lieliski pārvalda angļu valodu. Speciālisti saka, ka ir sasniegts labs progress, bet sadarbība jāturpina un zēnam regulāri jāapmeklē attīstošās nodarbības. Gadam nodarbībām nepieciešami 3000 eiro. Ņikitas ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Ņikitam sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 22.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dominikam Lūkasam Jansonam

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Elīnai Gžibovskai

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 449 922.21 €