Seko mums Šodien saziedoti jau 71.00 €

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Mila un Nikolajs ir brālis un māsa no Daugavpils, un abiem ir uzstādīta diagnoze autisms. Milai ir 11 gadi un Nikolajam ir astoņi gadi. Mamma bērnus audzina viena, un katra diena viņai ir liels izaicinājums, jo nevar vienus atstāt ne uz mirkli. Mammai jāpalīdz apģērbties, paēst, jānodrošina droša un bērniem piemērota vide. Milai un Nikolajam lielas grūtības sagādā pārvietošanās ar sabiedrisko transportu, kā arī atrašanās trokšņainās vietās. Bērniem nepieciešama nemainīga un sakārtota ikdienas rutīna. Mammai nav iespējas strādāt algotu darbu, jo lielākā dienas daļa paiet, aprūpējot savus bērnus.

Mila un Nikolajs nerunā, viņiem ir grūti atrast kontaktu ar saviem vienaudžiem, grūtības apgūt jaunas iemaņas un prasmes. Milas un Nikolaja mamma ir no sirds pateicīga ziedotāju atbalstam, ar kuru palīdzību viņas bērni veselu gadu varēja apmeklēt ABA terapijas un audiolologopēda speciālistu nodarbības. Šo nodarbību rezultātā bērniem ir būtiski un redzami uzlabojumi gan pašaprūpes iemaņu apgūšanā, gan socializēšanās jomā un uzlabojumi valodas attīstībā. Arī turpmāk speciālisti rekomendē regulāras ABA terapijas nodarbības un pastāvīgas audiologopēda nodarbības, lai attīstītu bērnu runas prasmes. Šīs nodarbības ir dārgas un mamma viena, audzinot divus bērnus, nespēj par tām samaksāt un lūdz mūsu atbalstu. Kopā nepieciešami 11 960 eiro, lai Mila un Nikolajs veselu gadu saņemtu ABA terapiju un audiologopēda nodarbības.

Palīdzēsim Nikolajam un Milai! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 06.10.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Cilvēkos ir spēks!

DOD PIECI 2021

Palīdzība Matīsam Balsim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 634 453.66 €