Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Palīdzība Milai Kuzminai

Milai no Rīgas ir 19 gadi, jauniete mācās 12 klasē. Milai ir cerebrālā trieka un skarta ķermeņa labā puse, kas ietekmē Milas ikdienas gaitas, jo ir savilkta roka un kāja. Milas ikdiena ir daudz sarežģītāka nekā viņas vienaudžiem. Jaunietei gan jāpabeidz 12 klase, gan regulāri jāapmeklē rehabilitācijas nodarbības, lai uzlabotu un noturētu fizisko stāvokli. Paralēli skolai un rehabilitācijas nodarbībām, Mila ir liels palīgs mammai mājas darbos, gan arī ar prieku apmeklē savu draudzi, kur ir brīvprātīgā. Milai ir liela ģimene - 2 brāļi un maza māsiņa. Mila savu nākotni vēlas saistīt ar dārzniecību. Brīvajos brīžos ar prieku klausās mūziku un ieslīgst interneta dzīlēs, kur smeļas dažādas idejas.

Milai ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija rehabilitācijas centrā “Poga”. Un jaunietes ģimene lūdz mūsu atbalstu. Intensīvajai rehabilitācijai nepieciešami 1800 eiro.

Palīdzēsim kopā Milai uzlabot veselību! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 29.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €