Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Miķelim Rozentālam

Miķelis ir sirsnīgs un dzīvespriecīgs 9 gadus vecs zēns, kuram ir smagi funkcionāli traucējumi, cerebrālā trieka, runas attīstības traucējumi un epilepsija. Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību regulāru fizioterapijas un ergoterapijas nodarbību apmaksai, lai mazinātu sāpes muskuļos un veicinātu kustību, sīkās motorikas un pašaprūpēs prasmju attīstībai.

Miķelis piedzima priekšlaikus un, jau kopš dzimšanas, viņam ir nepieciešama nepārtraukta pieskatīšana, aprūpe un asistēšana visās ikdienas gaitās. Spēcīgās spasticitātes dēļ, viņš nestaigā un nerāpo, kā arī nespēj patstāvīgi pārvietoties ratiņkrēslā. Viņam ir jāpalīdz paēst, nomazgāties, apģērbties un arī mācībās darboties ar rokām, piemēram, zīmēt un griezt. Miķelim augot, sākušas parādīties sāpes muskuļos, kuras vislabāk palīdz mazināt regulāras fizioterapijas nodarbības visa gada garumā. Pašaprūpes un sīkās motorikas prasmes viņš apgūst darbā ar ergoterapeitu. Miķelim kopš 3 gadu vecuma ir epilepsijas lēkmes miegā, kuru dēļ viņam ik dienu ir jādzer medikamenti un jābūt dinamiskā novērošanā pie neirologa.

Miķelis aug mīlošā ģimenē, kurā ikdienā par viņu rūpējas mamma. Tētis ir galvenais ģimenes apgādnieks un rūpējas, lai ģimene varētu dzīvot skaistā mājā ar dārzu, kurā vasarās Miķelis siltās dienas pavada, dzīvojoties terasē un peldoties baseinā. Miķeļa vislabākais draugs ir septiņgadīgā māsa Elīza, ar kuru viņš kopā spēlējas, dzied, dauzās un priecājas, kā arī ģimenes kaķenes Tessa un Tīna.

Miķelis šogad pabeidza savu pirmo mācību gadu 1. klasē Gaismas pamatskolā. Bez mācībām skolā Miķelis vismaz 2 reizes nedēļā apmeklē fizioterapijas un ergoterapijas nodarbības rehabilitācijas centrā "Poga" un veselības centrā "Baltezers". Miķelis ar prieku dodas uz nodarbībām un ir ļoti iemīļojis savus speciālistus. Brīvajā laikā Miķelim patīk pavadīt laiku ar māsu vai vecvecākiem, pētīt enciklopēdijas, skatīties video un spēlēt spēlītes planšetē vai doties izbraucienā uz lielveikalu un kafejnīcu.

Miķelīša rehabilitācijas nodarbībām gadam nepieciešami 6195 eiro. Vēl Miķelītim ļoti nepieciešams vertikalizators - aktivitāšu galds, kas būtiski atvieglotu gan Miķelīša, gan mammas ikdienu, jo varēs droši vertikalizēt dēliņu. Vertikalizatora izmaksas ir 5900 eiro, no kuriem valsts apmaksā 3388 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Izmaksas par vertikalizatoru - aktivitāšu galdu ir 2512 eiro. Kopējās izmaksas par vertikalizatoru - aktivitāšu galdu un rehabilitāciju ir 8707 eiro, no kuriem 1540 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 7167 eiro. Miķelīša ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Sagādāsim Miķelītim dzimšanas dienas dāvanu šajā vasarā! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 25.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Danielam Kuņejevam

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Artūram Stradam

Palīdzība Mārcim Gabrielam Markovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €