Seko mums Šodien saziedoti jau 4,366.00 €

Palīdzība Mihailam Muhinam

Mihailam no Rīgas ir 6 gadi. Puisēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Pēc gada vecuma vecāki sāka pamanīt, ka Mihaila uzvedība sāk mainīties – bērniņš pārstāja sadarboties ar apkārtējiem, pārstāja runāt un nosaukt jaunus vārdus. Mihaila vecāki sāka rīkoties nekavējoties, un dēliņš tika vests pie dažādiem speciālistiem un apmeklētas attīstošās nodarbības. Pateicoties ABA terapijai, ir sasniegti būtiski uzlabojumi – Mihails runā vienkāršām frāzēm un pazīst burtus. Zēns ļoti interesējas par kosmosu un var nosaukt visas planētas. Mihails fano par vilcieniem un dzelzceļa sliedēm – viņš var stundām ilgi likt sliežu konstruktorus un rotaļāties ar vilcieniem. Mihailam ir ļoti spilgta iztēle, un viņa spēlei ir sižeti. Mihailam ļoti patīk būt vienam. Speciālisti rekomendē puisēnam turpināt apmeklēt ABA terapiju, bet diemžēl ne valsts, ne pašvaldība nesedz šīs terapijas izmaksas un ģimenei pašai jātiek galā. Mihaila ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3120 eiroun viņi lūdz sabiedrības palīdzību.

Palīdzēsim Mihailam šajā Ziemassvētku laikā! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 06.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Datori Čerņihivas skolēniem

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 488 982.95 €