Seko mums Šodien saziedoti jau 23,631.58 €

Palīdzība Miai Annai Koļesovai

Mazajai Miai ir 4 gadiņi. Meitenīte aug ģimenē kurā ir mīloši vecāki un divi brāļi. Meitenītei ir autiskā spectra traucējumi - viņa praktiski nerunā, ir problēmas ar uzvedību un iekļaušanos sabiedrībā. Meitenīte nav agresīva, ļoti patīk samīļot pārējos ģimenes locekļus. Diemžēl viņa izvairās un baidās no svešiem cilvekiem, kas sagādā problēmas apmeklēt dažādus pasākumus vai vienkārši apciemot draugus vai radus. Mia ir izteikti jūtīga pret trokšņiem, skaļu mūziku, kā arī raud līdzi, ja mazais brālis sāk niķoties. Mias vecāki ļoti cenšas palīdzēt meitiņai un katras dienas izaicinājumi ir lieli. Tās elementārās lietas, ko daram katru dienu, bērniņam ar autismu ir kā neiespējamā misija. Ir vajadzīgs liels spēks un izturība, lai sadzīvotu, atbalstītu un apmācītu bērnu ar autiskā spektra traucējumiem.

Mia pirms gada uzsāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Pedagogi Miu ļoti slavē un saka, ka ir sasniegti būtiski uzlabojumi un ir liels progress. Mia ir sākusi atdarināt skaņas un vārdus. Ir iemācījusies arī nosaukt dažus vārdus skatoties uz kartiņām, spēj sasveicināties un atvadīties, kas mums kā vecākiem izraisījis neiedomājamu gandarījumu. Emocijas sita augstu vilni, kad Mia pateica vārdus mamma un tētis. Vecākiem tās bija laimes asaras un viņi tic, ka Mia vēl daudz iemācīsies un sasniegs. ABA terapijas nodarbības ir jāturpina un tas ģimenei prasa lielus ieguldījumus, jo ģimenē vēl aug divi bērniņi, kam ir daudz citu vajadzību. Diemžēl ne pašvaldība, ne valsts ģimenei neparedz atbalstu un tā ir spiesta lūgt līdzcilvēku atbalstu. Mias ABA terapijas nodarbībām trīs reizes nedēļā gadam nepieciešami  5760 eiro.

 Miai ir vajadzīga mūsu palīdzība, lai sasniegtu jaunus mērķus un virsotnes! Mēs Miai varam palīdzēt! Mia, Tev viss izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Dominikam Lūkasam Jansonam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 460 567.29 €