Seko mums Šodien saziedoti jau 420.00 €

Palīdzība Markam Zjabko

Markam ir 6 gadi un zēns ir ļoti īpašs, jo viņam ir uzstādīta diagnoze - autisms. Marka ikdiena ir pavisam citādāka nekā mums. Puisēnam ir jāpārvar dažādi šķēršļi un grūtības, kas citiem ir pavisam ikdienišķas un vienkāršas lietas. Marku no līdzsvara var izsist dažādi trokšņi, nestandarta situācijas, ikdienas maršruta maiņa un satraukums par līdzcilvēku negatīvo reakciju vai komentāriem. Marks nav neaudzināts vai izlaists bērns. Marks ir citāds un viņam ir grūti to pateikt un izskaidrot līdzcilvēkiem. Tā ir tikai neliela daļiņa, ar ko jāsadzīvo ģimenei un pašam bērniņam ar diagnozi autisms.

Marka aizraušanās ir zīmēšana un garas pastaigas dabā kopā ar savu vecāko māsu. Marks šobrīd aktīvi apmeklē speciālistus un terapijas, lai iemācītos kontrolēt savas emocijas, attīstītu valodu, iemācītos socializēties un apgūt pašaprūpes prasmes. Marks ļoti vēlas iegūt draugus, spēlēties, mācīties un gatavoties skolai. Ir daudz darāmā, kas nozīmē pastāvīgas nodarbības pie speciālistiem.

Zēnam ļoti nepieciešams viens intensīvs ABA terapijas kurss, Montesori logopēda nodarbības vienu reizi nedēļā un nodarbības ar psihologu vienu reizi nedēļā. Visas šīs nodarbības maksā līdzekļus, kas ģimenei šobrīd ļoti pietrūkst, un tā lūdz mūsu atbalstu. Kopā Marka nodarbībām gadam nepieciešami 3240 eiro.

Palīdzēsim kopā Markam un viņa ģimenei! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.11.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Tomam Rēvicam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 907 824.38 €