Seko mums Šodien saziedoti jau 22,251.58 €

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Mazajai Marijai no Mārupes ir 5 gadiņi. Meitenītei ir dvīņumāsiņa un šajā pasaulē abas māsiņas ieradās priekšlaicīgi. Abas mazulītes piedzima 26.grūtniecības nedēļā  un svēra vien 750 gramus. Marija inkubatorā atradās 3 mēnešus, un viņai bija nepieciešamas neskaitāmas manipulācijas un ilgstoša mākslīgā plaušu ventilācija. Diemžēl meitenītei pēc visa pārciestā tika uzstādīta diagnoze - spastiska diplēģiska cerebrālā trieka. Marijai katru dienu jāpievērš liela uzmanība un nepieciešama asistēšana, jo ir grūtības pārvietoties. Neskatoties uz kustību traucējumiem, Marija ir apveltīt ar asu prātu, viņai piemīt laba humora izjūta. Marija bieži uzdod jautājumu: Kāpēc mana māsiņa staigā, bet es nestaigāju? Kāpēc es nevaru iet uz bērnudārzu? Mammai ir ļoti sāpīgi meklēt atbildes uz šiem jautājumiem, bet dziļi sirdī ir liela ticība, ka Marija spēs staigāt pati, un viņai nevajadzēs speciālo palīglīdzekļus.

Šā gada aprīlī Marijai Vācija veica ļoti sarežģītu un smagu operāciju mugurkaulā, un pēc operācijas ļoti nepieciešama dinamiska un intensīva rehabilitācija. Marijai gada laikā nepieciešami 6 intensīvi rehabilitācijas kursi, kas izmaksā 6000 eiro. Vēl Marijai nepieciešama SWASH ortozes, kuras ir daļēji valsts apmaksātas, bet pašiem jāpiemaksā 310.06 eiro. Kopējās izmaksas par rehabilitāciju un ortozēm ir 6310,06 eiro.

Marijas ģimene lūdz mūsu atbalstu un palīdzību, jo tie ir ļoti lieli izdevumu jau tā kuplajai ģimenei, kurā aug 5 atvasītes.

Palīdzēsim kopā mazajai Marijai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

 

 

Projekts ievietots portālā 26.06.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Dominikam Lūkasam Jansonam

Palīdzība Markusam Murkunam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 459 197.29 €