Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Mārcis Gustavs dzīvo Vecpiebalgā un viņam ir 8 gadi. Gustaviņš jau kopš dzimšanas ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs, neskatoties uz diagnozi - iedzimta centrālās nervu sistēmas attīstības anomālija. Puisēnam ir cista kreisās galvas puslodes rajonā, hidrocefālija un psihomotorās attīstības aizture. Gustaviņš nestaigā, nesēž un ar grūtībām notur galvu. Puisēns ir pilnībā aprūpējams. Ikdienā mājās Mārcim Gustavam ir nepieciešami dažādi tehniskie palīglīdzekļi- speciāls barošanas krēsls, vannas krēsls, ortozes, vertikalizators, adaptīvie rati. 

Gustaviņš, neskatoties uz visām grūtībām, ir uzsācis apmeklēt Raiskuma pamatskolas 1. klasi un pēc skolas jautri pavada brīvo laiku ar trīs māsiņām Amandu, Danielu un Sintiju. Gustavs daudz smaida un izrāda interesi par apkārtējo pasauli. Viņam patīk skatīties multfilmas, klausīties mūziku, patīk motocikli un lielākā laime ir tad, ja tētis pavizina ar motorolleru. Gustaviņam ļoti patīk kopā ar ģimeni apmeklēt motokrosus. Zēns regulāri apmeklē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā Poga, kur vingro, apmeklē ergoterapeitu un audipologopēdu.

Lai Gustaviņš vairāk varētu sevi nodarbināt un iesaistītos komunikācijā ar apkārtējiem, būti nepieciešama speciālā alternatīvās komunikācijas iekārta TOBII. Šī iekārta palīdzētu zēnam vieglāk apgūt mācību procesu, iemācīties sazināties ar līdzcilvēkiem un padarīti interesantāku ikdienu. Šī iekārta maksā EUR 4000 un ģimenei šādu līdzekļu nav. 

Gustaviņam ir paveicies, jo viņu ir sadzirdējuši labdarības maratona "Rīga- Valmiera" organizētāji un skrējēji, kuri ir gatavi iesaistīties ziedojumu piesaistē maratona laikā. 2020.gada skrējiensoļojums Rīga-Valmiera trešo reizi pēc kārtas risināsies vasaras saulgriežos naktī no piektdienas uz sestdienu- 19.un 20.jūnijā. Mēs ticam, ka viss izdosies! Kopā mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 07.07.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Artūram Višarenko

Rūpju bērnu māmiņām

Suns- vairāk kā draugs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

806 310.86 €