Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Mūsu palīdzīgā roka un atbalsts nepieciešams Maksimam no Rīgas, kuram ir smaga un sarežģīta diagnoze – bērnības autisms. Maksims ir labsirdīgs zēns, un šajā mācību gadā ir uzsācis mācības speciālās skolas 1 klasē. Bērnam ar autiskā spektra traucējumiem ikdienā ir jāsaskaras ar lielām grūtībām komunicēt ar saviem vienaudžiem un ģimeni. Katrs no mums var tikai aizdomāties par to, kā tas ir, ja nevari runāt, pateikt, kā jūties, ko vēlies. Maksimam tas ir liels diskomforts, un viņš paliek dusmīgs uz apkārtējiem, ja viņu nesaprot. Zēns labprāt dzīvo savā iedomu pasaulē, ar prieku liek puzles, kārto lego klučus un krāso krāsojamās grāmatiņas. Maksimam patīk ierasts dienas ritms, un viņš tajā jūtas ļoti labi. Zēnam ir liela ģimene, un viņš ir ļoti lepns, ka ir vecākais brālis trīs māsiņām.

Maksima ģimenes vienīgais pelnītājs ir tētis. Šobrīd ļoti pietrūkst līdzekļi ABA terapijas nodarbībām, kas jāapmeklē regulāri visu gadu. ABA terapijas nodarbības ne valsts, ne pašvaldība Maksimam neapmaksā, un tas gulstas uz vecāku pleciem. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo dēla ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2880 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Maksimam!

Projekts ievietots portālā 15.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Klusais eņģelītis

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €